





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Mikroszálas ágynemű Kiváló választás allergiásoknak, kisgyermekeknek vagy légzési problémákkal küzdő embereknek a mikroszálas ágynemű . A sűrűn szőtt poliészter anyag jellemzője a finomság, a melegség és az alakstabilitás. Kiemelkedik kellemes textúrájával, puhaságával, és nem gyűrődik. Ha könnyű karbantartást, meleget és finom érintést kedvel, akkor a mikroszál ideális az Ön számára . Anyag 100% mikroszál - poliészter Gramázs: 90 g/m2 Szín Világosszürke Sötétszürke Jellemzők Modern és minimalista egyszínű minta Ajánlott mosás: minden héten, maximum 14 naponta egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint) Az ágyneműt nem szükséges vasalni Gyakorlati tanácsok Az első használat előtt az ágyneműt alaposan mossa ki Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és összezárva Használjon az anyagnak és színnek megfelelő mosószert Mosás után válasszon kíméletes centrizést A csomag tartalma a választott változat szerint Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Ágynemű 140 x 220 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 220 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Ágynemű 200 x 220 cm: 1 db takaróhuzat 200 x 220 cm | 2 db párnahuzat 70 x 90 cm
| Anyag | Mikroszálas, 100% poliészter |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Motívumok | Egyszínű |
| Típus | Kétszemélyes, Francia |
| Ágyneműhuzat mérete | 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Termék színe | Szürke |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Kell-e vasalni | Nem |
| Kétoldalas | Igen |
| Ágynemű mintája | Egyszínű |
| Ágynemű stílusa | Modern, Minimalista |
| Évszak | Egész éves |
| Grammsúly | 90 g/m2 |
| Készletek | Paplan és párna |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Anyaga | Mikroszál - poliészter |

Pamut, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, francia, egyszínű
Raktáron
Pamut, krepp, mikroszálas
Raktáron
Mikroszálas, francia, pamut-poliészter
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, francia, kétszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, pöttyös
Raktáron
Pamut, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, egyszemélyes, pamut-poliészter
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, francia
Raktáron
Mikroszálas, francia, pamut-poliészter
Raktáron
Pamut, francia, egyszínű
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, pöttyös
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Krepp, mikroszálas, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron