


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Pamut ágynemű A legelterjedtebb és legnépszerűbb ágynemű anyaga kétségkívül a pamut . A vásárlók nagyra értékelik kiváló jellemzőit és megfizethetőségét. A pamut légáteresztő, puha és kiválóan elvezeti a nedvességet. Ezért ideális olyan személyek számára is, akik éjszaka jobban izzadnak. Lehetséges hátránya a gyűrődés, így vasalni kell. Az évek során bevált pamut egy természetes szál, amelyet a gyapot növényből nyernek ki, és kíméletes a test egész bőrére . Anyag 80% pamut | 20% mikroszál - poliészter Szín Szürke Kék Fehér Jellemzők Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb 14 naponta egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 - 40 °C (a gyártói címke szerint) Az ágyneműt vasalni kell Gyakorlati tanácsok Az első használat előtt az ágyneműt alaposan mossa ki Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és cipzárral összezárva Használjon a anyag és szín szempontjából megfelelő mosószert Mosás után válasszon kíméletes centrifugálást Az ágyneműt kifordítva vasalja, így megakadályozza az anyag károsodását és a színek kifakulását A csomag tartalma a választott változattól függően Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db paplanhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
| Anyag | Pamut, Mikroszálas, Pamut-poliészter |
|---|---|
| Szín | Kék |
| Rögzítés | Gombos, Cipzáras |
| Motívumok | Virágok |
| Típus | Egyszemélyes |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Termék színe | Kék, Szürke |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mintája | Absztrakt |
| Kell-e vasalni | Igen |
| Kétoldalas | Igen |
| Ágynemű stílusa | Modern |
| Évszak | Egész éves |
| Ár | Olcsó 8 500 Ft-ig |
| Készletek | Paplan és párna |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Anyaga | 80% pamut | 20% mikroszál - poliészter |

Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron

Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron

Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron

Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, csíkos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, szatén, damaszt
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron

18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron