






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Mikroflanel ágyneműhuzat Mikroflanel ágyneműhuzat finom poliészter szálakból készült, amelyeket különleges kefélési eljárással lágyítottak, hogy a klasszikus pamut flanelt idéző puha és meleg felületet kapjanak. Ennek köszönhetően az ágynemű puha tapintású, jól szigeteli a hőt, ugyanakkor nagyon könnyű és gyorsan szárad. Előnye a könnyű karbantartás, mivel nem gyűrődik, gyorsan szárad és nem szükséges vasalni. Ezért ideális választás mindenki számára, aki kényelmes és praktikus ágyneműt keres a hidegebb időszakokra. Anyag 100% mikroszál flanel hatással Gramázs: 130 g/m2 Szín Krémszínű Kék Zöld Jellemzők Ajánlott mosás: minden héten, legfeljebb 14 naponta egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint) Az ágyneműt vasalni kell Gyakorlati tanácsok Az ágyneműt alaposan mossa ki az első használat előtt Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és cipzárral összezárva Használjon az anyaghoz és a színhez megfelelő mosószert Az ágynemű mosása után válasszon kíméletes centrifugálást Az ágyneműt kifordítva vasalja, így megakadályozhatja az anyag károsodását és a színek kifakulását A csomag tartalma a kiválasztott változattól függően Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Ágynemű 140 x 220 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 220 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Ágynemű 200 x 220 cm: 1 db takaróhuzat 200 x 220 cm | 2 db párnahuzat 70 x 90 cm Inspirálódjon tovább Mikroflanel ágyneműhuzat Ágyneműhuzat Hálószoba Pamut ágyneműhuzat 7 részes ágynemű Flanel ágyneműhuzat
| Anyag | Mikroszálas, Mikroflanel |
|---|---|
| Rögzítés | Cipzáras |
| Típus | Francia |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 90 cm | 140 x 220 cm |
| Termék színe | Krém |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Ágynemű stílusa | Skandináv, Vidéki |
| Ágynemű mintája | Virágok, Természet |
| Meleg ágyneműhuzat | Igen |
| Kétoldalas | Igen |
| Évszak | Tél, Ősz |
| Készletek | Paplan és párna |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Anyaga | Mikroszál - poliészter |
| Súly | 0,7 kg |

Mikroszálas, mikroflanel, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, francia, kétszemélyes
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, francia
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, pöttyös
Raktáron
Pamut, francia, egyszínű
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Krepp, mikroszálas, gombos
Raktáron
Pamut, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Krepp, mikroszálas, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, francia, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Krepp, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, egyszemélyes, pamut-poliészter
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron