





A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 6274 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Pamut ágynemű Pamut ágynemű 70% újrahasznosított pamutból és 30% BCI szűz pamutból . Az újrahasznosított pamut segít megóvni a természeti erőforrásokat, és új életet ad a felhasznált textilanyagoknak, míg a BCI szűz pamut a Better Cotton Initiative program keretében felelősségteljesebb termelésből származik. Ez a kombináció teszi az anyagot kellemes tapintásúvá, légáteresztővé és környezetbarátabbá. Lehetséges hátránya, hogy gyűrődik, és emiatt vasalást igényel . Anyag 70% újrahasznosított pamut | 30% BCI szűz pamut Szín Világosszürke Jellemzők Ajánlott mosás: minden héten, maximum 14 naponta egyszer Nemzetközi tanúsítási rendszer OEKO-TEX Standard 100 A párnahuzat hotel zsebes A paplanhuzat holland záródású hajtással Ajánlott mosási hőmérséklet: 40 °C (a gyártó címkéje szerint) Szárítógép: max. 60 °C Az ágyneműt vasalni kell Gyakorlati tanácsok Első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva Használjon az ágynemű anyagához és színéhez megfelelő mosószert Mosás után válassza a kíméletes centrifugálást Az ágyneműt kifordítva vasalja, így elkerüli az anyag sérülését és a színek kifakulását A csomag tartalma a kiválasztott változat szerint Povlečení 140 x 220 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 220 cm + 20 cm | 1 db párnahuzat 60 x 70 cm Povlečení 200 x 220 cm: 1 db takaróhuzat 200 x 220 cm + 20 cm | 2 db párnahuzat 60 x 70 cm
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Motívumok | Egyszínű |
| Típus | Kétszemélyes, Francia |
| Ágyneműhuzat mérete | 60 x 70 cm | 140 x 220 cm |
| Termék színe | Szürke |
| Rögzítés | Bújtatós, Holland zár |
| Anyaga | 100% pamut |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| Ágynemű stílusa | Skandináv, Modern, Minimalista |
| Kell-e vasalni | Igen |
| Ágynemű mintája | Egyszínű, Felirattal |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Évszak | Egész éves |
| Ár | Olcsó 8 500 Ft-ig |
| Kétoldalas | Nem |
| Párna mérete | 60 x 70 cm |
| Készletek | Paplan és párna |
| Ágynemű mérete | 60 x 70 cm | 140 x 220 cm, 2 db 60 x 70 cm | 200 x 220 cm |
| Grammsúly | 119 g/m2 |

Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, virágos, francia
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
RaktáronIngyenes szállítás
Pamut, francia, egyszínű
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, francia
Raktáron
Pamut, len, cipzáras
Raktáron
140×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, francia, gombos
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
RaktáronIngyenes szállítás
Krepp, mikroszálas, mikroflanel
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
RaktáronIngyenes szállítás
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Flanel, egyszemélyes
Raktáron
140×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, pöttyös
Raktáron
140×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Krepp, egyszemélyes, szívecskés
Raktáron
Pamut, cipzáras, francia
Raktáron
140×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
200×220 cm, francia
RaktáronIngyenes szállítás
Pamut, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Flanel, egyszemélyes
Raktáron
140×200 cm, mikroszálas, egyszemélyes
Raktáron
Krepp, cipzáras, virágos
Raktáron
Krepp, cipzáras
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, francia
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

38×38×38 cm
Raktáron
200×220 cm, steppelt, mikroplüss
Raktáron
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron

75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
4×120×23 cm, laminált, matt
Raktáron
15×24 cm, pamut
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron