
Goldea muszlin ágyneműhuzat – pasztell rózsaszín 140 x 200 és 70 x 90 cm
Pamut, muszlin, cipzáras
RaktáronKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Mikroflanel ágyneműhuzat Mikroflanel ágyneműhuzat finom poliészter szálakból készül, amelyek különleges kezelést kaptak, hogy puha és meleg felületet kapjanak, amely a klasszikus pamut flanelre emlékeztet . Ennek köszönhetően az ágynemű puha tapintású, jól szigeteli a meleget, ugyanakkor nagyon könnyű és gyorsan szárad. Előnye a könnyű karbantartás is, mivel nem gyűrődik, gyorsan szárad és nem szükséges vasalni. Ezáltal ideális választás azok számára, akik kényelmes és praktikus ágyneműt keresnek hűvösebb időszakokra . Anyag 100% mikroszálas, flanelos kialakítással Gramázs: 130 g/m² Szín Barna Jellemzők Finoman virágos motívum Meleg és légáteresztő flanelből készült Ajánlott mosás: minden héten, maximum 14 naponta egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 30–40 °C (a gyártó címkéje szerint) Az ágyneműt vasalni kell Gyakorlati tanácsok Első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és becipzározva Használjon az anyaghoz és színhez megfelelő mosószert Mosás után válassza a kímélő centrifugálást Vasalja kifordítva, hogy megelőzze az anyag károsodását és a színek kifakulását A csomag tartalma a változattól függően Ágynemű 140 × 200 cm: 1× takaróhuzat 140 × 200 cm | 1× párnahuzat 70 × 90 cm Inspirálódjon tovább Flanel ágyneműhuzat Ágyneműhuzat Hálószoba 3d ágyneműhuzat Polipamut ágynemű Mikroflanel ágyneműhuzat
| Anyag | Mikroszálas, Mikroflanel |
|---|---|
| Rögzítés | Cipzáras |
| 3d hatás | Igen |
| Szín | Barna |
| Motívumok | Virágok |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Termék színe | Barna |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű stílusa | Vidéki |
| Ágynemű mintája | Virágok |
| Meleg ágyneműhuzat | Igen |
| Kétoldalas | Igen |
| Anyaga | 100% mikroszál |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Évszak | Tél, Ősz |
| Súly | 0,7 kg |

Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, szatén, damaszt
Raktáron
Pamut, cipzáras, csíkos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron

Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron

Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron


Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mikroplüss, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron

160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Álló
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron