


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Pamut ágynemű Az ágyneműk állandó és legelterjedtebb anyaga kétségkívül a pamut . A vásárlók értékelik kiváló jellemzőit és kedvező árát. A pamut légáteresztő, puha és kiválóan elvezeti a nedvességet. Ezért alkalmas azok számára is, akik éjszaka jobban izzadnak. Lehetséges hátránya a gyűrődés, ezért vasalni kell. Évek óta bevált pamut a gyapotnövényből származó természetes szál, amely kíméletes az egész test bőréhez . Anyag 80% pamut | 20% mikroszál - poliészter Szín Lila Rózsaszín Jellemzők Ajánlott mosás: hetente, maximum 14 naponta egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje alapján) Az ágyneműt vasalni kell Gyakorlati tanácsok Az ágyneműt első használat előtt alaposan mossa ki Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és bekapcsolva Használjon megfelelő mosószert a textília és szín megfelelőségét figyelembe véve Mosás után válasszon kímélő centrifugálást Az ágyneműt kifordítva vasalja, ezzel megelőzheti az anyag károsodását és a színek kifakulását A csomag tartalma a választott változat szerint Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db huzat a paplanhoz 140 x 200 cm | 1 db huzat a párnához 70 x 90 cm Ágynemű 200 x 220 cm: 1 db huzat a paplanhoz 140 x 200 cm | 2 db huzat a párnához 70 x 90 cm
| Anyag | Mikroszálas, Pamut-poliészter |
|---|---|
| Motívumok | Állatok |
| Típus | Francia |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Termék színe | Rózsaszín, Lila |
| Rögzítés | Cipzár |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm, 200 x 220 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Ágynemű mintája | Csíkok, Egyszínű |
| Kell-e vasalni | Igen |
| Ágynemű stílusa | Modern |
| Évszak | Egész éves |
| Kétoldalas | Nem |
| Készletek | Paplan és párna |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Anyaga | 80% pamut | 20% mikroszál - poliészter |

Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, francia, pamut-poliészter
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron

Pamut, krepp, mikroszálas
Raktáron
Pamut, francia, egyszínű
Raktáron
Pamut, francia, kétszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, egyszemélyes
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Krepp, mikroszálas, mikroflanel
Raktáron
Pamut, francia, egyszínű
Raktáron
Pamut, krepp, mikroplüss
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, egyszemélyes, állatos témájú
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, pöttyös
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, francia
Raktáron
Mikroszálas, egyszemélyes, pamut-poliészter
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, mikroszálas, francia
Raktáron
Mikroplüss, francia, 3D hatással
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, len, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, virágos
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron