







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Mikroflanel ágyneműhuzat A mikroflanel ágyneműhuzat finom poliészter szálakból készül, amelyeket különlegesen bolyhozottak, hogy puha és meleg felületet kapjanak, emlékeztetve a klasszikus pamut flanelre . Ennek köszönhetően az ágynemű puha tapintású, jól szigeteli a hőt, ugyanakkor nagyon könnyű és gyorsan szárad. Előnye az is, hogy könnyen karbantartható, nem gyűrődik, gyorsan szárad és nem szükséges vasalni. Ideális választás mindenkinek, aki kényelmes és praktikus ágyneműt keres hidegebb időszakokra . Anyag 100% mikroszál flanel hatással Gramm súly: 130 g/m2 Szín Krémszínű Zöld Jellemzők Ajánlott mosás: minden héten, legfeljebb 1x 14 naponta Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártói címke alapján) Az ágyneműt vasalni kell Gyakorlati tanácsok Első használat előtt az ágyneműt alaposan mossa ki Az ágyneműt külön, mindig kifordítva és bezárva mossa Használjon az anyaghoz és az ágynemű színéhez megfelelő mosószert Mosás után válasszon kíméletes centrifugálást Az ágyneműt kifordítva vasalja, ezzel megakadályozza az anyag károsodását és a színek kifakulását Csomag tartalma a választott változat szerint Ágyneműhuzat 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Inspirálódjon tovább Mikroflanel ágyneműhuzat Ágyneműhuzat Hálószoba 7 részes ágynemű Mikroszálas ágynemű Világító ágyneműhuzat
| Anyag | Mikroszálas, Mikroflanel |
|---|---|
| Típus | Egyszemélyes |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Termék színe | Krém |
| Rögzítés | Cipzár |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű stílusa | Skandináv, Vidéki |
| Ágynemű mintája | Természet |
| Kell-e vasalni | Igen |
| Meleg ágyneműhuzat | Igen |
| Kétoldalas | Igen |
| Évszak | Tél, Ősz |
| Készletek | Paplan és párna |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Anyaga | Mikroszál - poliészter |
| Súly | 0,7 kg |

Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, francia, kétszemélyes
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, francia, egyszínű
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, pöttyös
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, francia
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, francia, egyszínű
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, mikroflanel
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Krepp, egyszemélyes, szívecskés
Raktáron
Pamut, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron