Pozitív, csak a várokozás több hétig kellemetlen! Remélem megéri!!
Szerintem kényelmes, az ügyintéző hölgy kedves és segítőkész volt!! A szállító is telefonált és időben érkezett!
Kár, hogy az ülőgarnitúrára hetekig kell várni !
Megvásárolt termékek:
Elégedett felhasználó
Webáruház értékelés
Egyértelmű volt, könnyen kereshető
Megvásárolt termékek:
Elégedett felhasználó
Webáruház értékelés
A webáruházban minden rendben volt, de a Magyar Posta először azt jelezte, hogy 20-án ki akarták szállítani, de nem voltam itthon. Ez nem igaz, mert szombaton nincs postaszolgáltatás. Mikor elmentünk érte akkor közölték, hogy visszavitték Székesfehérvárra. Csütörtökön megérkezése a Zamárdi postára, ahonnan viszont nem hozzák ki házhoz, mert nincs akkora autójuk. Én házhozszállításért fizettem.
Megvásárolt termékek:
Elégedett felhasználó
Webáruház értékelés
gyors,olcsó
Megvásárolt termékek:
Elégedett felhasználó
Webáruház értékelés
Gyors precíz megbízható emberbaráti intelligens munkavégzés
Megvásárolt termékek:
Elégedett felhasználó
Webáruház értékelés
gazdag választék
baráti árak
Megvásárolt termékek:
Elégedett felhasználó
Webáruház értékelés
Könnyű használni
Nincs
Elégedett felhasználó
Webáruház értékelés
Könnyű használat
Nem bejelentkezett felhasználó
Webáruház értékelés
2 hét alatt sem adták fel a csomagot, így töröltem a rendelést
Megvásárolt termékek:
Elégedett felhasználó
Webáruház értékelés
Pontos tájékoztatás,jó minőségű áru,megfelelő szállítás.