







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Mikroszálas ágyneműhuzat Jó választás allergiások, kisgyermekek vagy légzési problémákkal küzdők számára a mikroszálas ágyneműhuzat. A sűrűn szőtt poliészter textíliát a finomság, melegség és alakállóság jellemzi. Kiemelkedik továbbá kellemes struktúrájával, lágyságával, és nem gyűrődik. Ha egyszerű ápolást, meleget és gyengéd simogatást részesít előnyben, akkor a mikroszál éppen Önnek való. Anyag 100% mikroszál - poliészter Gramázs: 95 g/m2 Szín Világoskék Jellemzők Javasolt mosás: hetente, minimum 14 naponta egyszer Javasolt mosási hőmérséklet: 30 - 40 °C (a gyártói címke alapján) Nem szükséges vasalni az ágyneműt Gyakorlati tanácsok Az első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt A hálószobai ágyneműt külön, mindig kifordítva és zárt állapotban mossa Használjon az anyaghoz és a színhez megfelelő mosószert Mosás után válasszon kímélő centrifugálást A csomag tartalma a kiválasztott változat szerint Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 80 cm
| Típus | Klasszikus |
|---|---|
| Rögzítés | Cipzár |
| Anyag | Mikroszálas |
| Szín | Kék |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| Termék színe | Kék |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm |
| Ágynemű stílusa | Vidéki, Modern |
| Ágynemű mintája | Virágok |
| Kell-e vasalni | Nem |
| Kétoldalas | Igen |
| Évszak | Egész éves |
| Párna mérete | 70 x 80 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| Készletek | Paplan és párna |
| Grammsúly | 95 g/m2 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Anyaga | Mikroszál - poliészter |
| Súly | 0,9 kg |

Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, Jégvarázs témájú, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, fiúknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, fiúknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus, állatos
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Mikroplüss, egyszínű
Raktáron