








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Mikroszálas ágynemű Jó választás allergiásoknak, kisgyermekeknek vagy légzési problémákkal küzdő személyeknek a mikroszálas ágynemű. A sűrű szövésű poliészter szövetet a lágyság, melegség és mérettartósság jellemzi. Kiemelkedő a kellemes szerkezete, puhasága, és ráadásul nem gyűrődik. Ha az egyszerű karbantartást, meleget és a finom simogatást részesíted előnyben, akkor a mikroszál pontosan neked való. Anyag 100% mikroszál - poliészter Gramázs: 90 g/m2 Szín Fehér Piros Zöld Sárga Jellemzők Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb 14 naponta egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint) Az ágyneműt nem szükséges vasalni Gyakorlati tanácsok Alaposan mossa ki az ágyneműt első használat előtt Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és becipzárazva Használjon a anyagnak és a színnek megfelelő mosószert Mosás után válasszon kíméletes centrifugálást A csomag tartalma a változat kiválasztása szerint Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db paplanhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Ágynemű 140 x 220 cm: 1 db paplanhuzat 140 x 220 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Ágynemű 200 x 220 cm: 1 db paplanhuzat 200 x 220 cm | 2 db párnahuzat 70 x 90 cm
| Anyag | Mikroszálas, 100% poliészter |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Motívumok | Pöttyök |
| Típus | Egyszemélyes, Francia |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ágynemű mintája | Kockák, Természet |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Ágynemű stílusa | Skandináv, Modern |
| Kell-e vasalni | Nem |
| Kétoldalas | Igen |
| Évszak | Egész éves |
| Termék színe | Színes |
| Grammsúly | 90 g/m2 |
| Készletek | Paplan és párna |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Anyaga | Mikroszál - poliészter |

Krepp, mikroszálas, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, francia
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Krepp, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, francia, kétszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
140×200 cm, mikroszálas, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, csíkos
Raktáron
Pamut, francia, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, gombos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroplüss, francia, állatos témájú
Raktáron
Pamut, krepp, egyszínű
Raktáron
Pamut, francia, egyszínű
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron