





A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 5690 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Krepp ágynemű Praktikus anyag, amely ugyanazokkal a jellemzőkkel büszkélkedhet, mint a pamut, vasalás nélkül . A krepp ideális anyag gyermekek és felnőttek számára minden évszakban. Télen melegít, nyáron kellemesen hűsít , és allergiásoknak is megfelelő. A könnyű karbantartás, a nedvszívó képesség, a légáteresztés és a puhaság megmarad a tipikusan gyűrött felületen is. A hullámos felület a pamut kíméletes kezelésével érhető el, miközben teljes mértékben megőrzi a pamut jellemzőit. Anyag 50% pamut | 50% mikroszál - poliészter Gramm súly: 105 g/m2 Szín Szürke Jellemzők Javasolt mosás: minden héten, maximum 14 naponta Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint) Az ágynemű nem igényel vasalást Gyakorlati tanácsok Az első használat előtt az ágyneműt alaposan mosd ki Az ágyneműt külön, mindig kifordítva és bekapcsolva mosd Használj megfelelő mosószert az anyaghoz és az ágynemű színéhez Mosás után válassz kímélő centrifugálást Csomag tartalma Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Ágynemű 140 x 220 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 220 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Ágynemű 200 x 220 cm: 1 db takaróhuzat 200 x 220 cm | 2 db párnahuzat 70 x 90 cm
| Anyag | Pamut, Krepp, Mikroszálas, Pamut-poliészter |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Rögzítés | Gombos |
| Motívumok | Egyszínű, Csíkos |
| Típus | Egyszemélyes, Francia |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Termék színe | Szürke |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Ágynemű mintája | Csíkok, Egyszínű |
| Kell-e vasalni | Nem |
| Ágynemű stílusa | Modern, Minimalista |
| Ár | 5 000 - 8500 Ft |
| Kétoldalas | Nem |
| Készletek | Paplan és párna |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Anyaga | Poli-pamut |
| Súly | 1,05 kg |
| Grammsúly | 105 g/m2 |

Pamut, cipzáras, csíkos
Raktáron
Pamut, szatén, damaszt
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, damaszt, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron

Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron

Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, pöttyös
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
40×60 cm, klasszikus, négyzet alakú
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron