


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Pamut ágyneműhuzat A leghagyományosabb és legelterjedtebb ágynemű anyag kétségkívül a pamut . A vásárlók nagyra értékelik kitűnő jellemzőit és elérhető árát. A pamut légáteresztő, puha és kiválóan elvezeti a nedvességet. Így azok számára is ideális, akik éjszaka gyakrabban izzadnak. Esetleges hátránya, hogy gyűrődik, ezért vasalást igényel. A hosszú évek során bevált pamut természetes szál, amely gyapotból készül, és kíméletes az egész test bőréhez . Anyag 80% pamut | 20% mikroszál - poliészter Szín Terrakotta Barna Bézs Jellemzők Ajánlott mosás: minden héten, maximum 14 naponta egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártói címke szerint) Az ágynemű vasalása szükséges Gyakorlati tanácsok Az első használat előtt az ágyneműt alaposan mossa ki Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és cipzározva Használjon az anyaghoz és a színhez megfelelő mosószert Öblítő után válasszon kímélő centrifugálást Az ágyneműt kifordítva vasalja, így elkerülheti az anyag károsodását és a színek kifakulását Varietáns választéka szerinti csomag tartalma Ágyneműhuzat 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Ágyneműhuzat 200 x 220 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 2 db párnahuzat 70 x 90 cm
| Anyag | Mikroszálas, Pamut-poliészter |
|---|---|
| Rögzítés | Cipzáras |
| Típus | Francia |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Termék színe | Barna, Bézs, Narancssárga |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm, 200 x 220 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Ágynemű mintája | Csíkok, Egyszínű |
| Kell-e vasalni | Igen |
| Ágynemű stílusa | Modern, Rusztikus |
| Évszak | Egész éves, Ősz |
| Kétoldalas | Nem |
| Készletek | Paplan és párna |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Anyaga | 80% pamut | 20% mikroszál - poliészter |

Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron

Pamut, cipzáras, csíkos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, pöttyös
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron

Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, szatén, damaszt
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron

Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
40×60 cm, klasszikus, négyzet alakú
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Mikroplüss, egyszínű
Raktáron
20×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron