





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Mikroszálas ágyneműhuzat Jó választás allergiások, kisgyermekek vagy légzési nehézségekkel küzdők számára a mikroszálas ágyneműhuzat. A sűrűn szőtt poliészter textíliát a gyengédség, melegség és formastabilitás jellemzi. Kiemelkedik kellemes szerkezetével, puhaságával, és nem gyűrődik. Ha az egyszerű karbantartást, meleget és gyengéd simogatást részesíti előnyben, akkor a mikroszál önnek lett teremtve. Anyag 100% mikroszál - poliészter Grammsúly: 90 g/m2 Szín Szürke Fehér Jellemzők Ajánlott mosás: hetente, maximum 14 naponta egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint) Az ágyneműt nem szükséges vasalni Praktikus tanácsok Első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és cipzárral zárva Használjon az anyagnak és az ágynemű színének megfelelő mosószert Mosás után válasszon kímélő centrifugálást A csomag tartalma választott változattól függően Ágyneműhuzat 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Ágyneműhuzat 140 x 220 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 220 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Ágyneműhuzat 200 x 220 cm: 1 db takaróhuzat 200 x 220 cm | 2 db párnahuzat 70 x 90 cm
| Anyag | Mikroszálas, 100% poliészter |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Motívumok | Egyszínű |
| Típus | Egyszemélyes, Francia |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Termék színe | Szürke |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Ágynemű stílusa | Skandináv, Modern |
| Ágynemű mintája | Természet |
| Kell-e vasalni | Nem |
| Évszak | Egész éves |
| Grammsúly | 90 g/m2 |
| Kétoldalas | Nem |
| Készletek | Paplan és párna |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Anyaga | Mikroszál - poliészter |

Mikroszálas, mikroplüss, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, francia, egyszínű
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, francia, egyszínű
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, csíkos, egyszemélyes
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, egyszemélyes
Raktáron
Krepp, mikroszálas, mikroflanel
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, pöttyös
Raktáron
Pamut, francia, kétszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, francia
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, virágos
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron