





A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 6274 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Pamut ágynemű Pamut ágynemű 70% újrahasznosított pamutból és 30% BCI szűz pamutból. Az újrahasznosított pamut segít megőrizni a természeti erőforrásokat és új életet ad a már használt textil anyagoknak, míg a BCI szűz pamut a Better Cotton Initiative program keretében felelősségteljesebb termelésből származik . Ennek a kombinációnak köszönhetően az anyag kellemes tapintású, légáteresztő , és egyúttal környezetbarátabb. Esetleges hátránya a gyűrődés, ami vasalást igényel. Anyag 70% újrahasznosított pamut | 30% BCI szűz pamut Szín Sötétszürke / antracitszürke Jellemzők Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb 14 naponta egyszer Nemzetközi tanúsító rendszer OEKO-TEX Standard 100 A párnahuzat hotel zsebbel van ellátva A paplanhuzat holland áthajtós megoldással van ellátva Ajánlott mosási hőmérséklet: 40 °C (a gyártó címkéje szerint) Szárítógépben szárítás: max. 60 °C Az ágynemű vasalása szükséges Gyakorlati tanácsok Az első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt Az ágyneműt külön, mindig kifordítva mossa Használjon az anyagnak és színnek megfelelő mosószert Mosás után válasszon kímélő centrifugálást Az ágyneműt kifordítva vasalja, hogy elkerülje az anyag károsodását és a színek fakulását Csomag tartalma a választott változat szerint Ágynemű 140 x 220 cm: 1 db paplanhuzat 140 x 220 cm + 20 cm | 1 db párnahuzat 60 x 70 cm Ágynemű 200 x 220 cm: 1 db paplanhuzat 200 x 220 cm + 20 cm | 2 db párnahuzat 60 x 70 cm
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Motívumok | Egyszínű |
| Típus | Francia |
| Ágyneműhuzat mérete | 60 x 70 cm | 140 x 220 cm |
| Termék színe | Szürke |
| Rögzítés | Bújtatós, Holland zár |
| Anyaga | 100% pamut |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| Ágynemű stílusa | Skandináv, Modern, Minimalista |
| Kell-e vasalni | Igen |
| Ágynemű mintája | Egyszínű, Felirattal |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Évszak | Egész éves |
| Ár | Olcsó 8 500 Ft-ig |
| Kétoldalas | Nem |
| Párna mérete | 60 x 70 cm |
| Készletek | Paplan és párna |
| Ágynemű mérete | 60 x 70 cm | 140 x 220 cm, 2 db 60 x 70 cm | 200 x 220 cm |
| Grammsúly | 119 g/m2 |

Pamut, muszlin, cipzáras
RaktáronIngyenes szállítás
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, francia
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
RaktáronIngyenes szállítás
Mikroszálas, virágos, francia
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
RaktáronIngyenes szállítás
Pamut, francia, kétszemélyes
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, francia
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Krepp, cipzáras
Raktáron
140×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
140×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, francia, gombos
Raktáron
140×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, pöttyös
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, flanel, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, egyszínű, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, len, cipzáras
Raktáron
Krepp, csíkos, gombos
Raktáron
Pamut, francia, gombos
Raktáron
200×220 cm, francia
RaktáronIngyenes szállítás
200×220 cm, francia
RaktáronIngyenes szállítás
140×200 cm, mikroszálas, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

200×220 cm, steppelt, mikroplüss
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron

75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
4×120×23 cm, laminált, matt
Raktáron
15×24 cm, pamut
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron