








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Mikroszálas ágyneműhuzat Kiváló választás allergiások, kisgyermekek vagy légzési problémákkal küzdő személyek számára a mikroszálas ágyneműhuzat. A sűrűn szőtt poliészter anyagot a finomság, melegség és formai állandóság jellemzi. Emellett kiemelkedik kellemes textúrájával, lágyságával, és ráadásul nem gyűrődik. Ha az egyszerű karbantartást, meleget és gyengéd érintést részesíti előnyben, akkor a mikroszál pont Önnek való. Anyag 100% mikroszál - poliészter Grammsúly: 95 g/m2 Szín Barna Bézs Krémszín Jellemzők Ajánlott mosás: hetente, legalább 14 naponta egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 - 40 °C (a gyártó címkéje szerint) Az ágyneműt nem szükséges vasalni Gyakorlati tanácsok Az első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt Az ágyneműt külön, mindig kifordítva és bekapcsolva mossa Használjon az anyaghoz és színhez megfelelő mosószert Mosás után válasszon kímélő centrifugálást A csomag tartalma a választott változattól függően Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 80 cm
| Anyag | Mikroszálas, 100% poliészter |
|---|---|
| Szín | Barna |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Motívumok | Virágok, Állatok |
| Típus | Egyszemélyes |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| Termék színe | Barna |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm |
| Ágynemű stílusa | Vidéki, Modern |
| Ágynemű mintája | Virágok |
| Kell-e vasalni | Nem |
| Kétoldalas | Igen |
| Évszak | Egész éves |
| Párna mérete | 70 x 80 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| Készletek | Paplan és párna |
| Grammsúly | 95 g/m2 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Anyaga | Mikroszál - poliészter |
| Súly | 0,9 kg |

Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, pöttyös
Raktáron
Pamut, damaszt, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron

Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, csíkos
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, szatén, damaszt
Raktáron

Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
40×60 cm, klasszikus, négyzet alakú
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron