


Méretek 75×75 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% pamut Szín Szürke Méretek Hosszúság: 75 cm Szélesség: 75 cm Kialakítás Tanúsítvánnyal: Oeko-Tex Standard 100 Praktikus kapucni Alkalmas mindennapos fürdéshez, valamint tengerpartra és medencéhez is Antiallergén és gyorsan száradó anyag Ajánlott mosási hőmérséklet legfeljebb 60 °C Az első mosásnál külön kell mosni A tartós puhaság, finomság és nedvszívás érdekében nem ajánlott öblítőt használni
| Szélesség: | 75 cm |
|---|---|
| Mélység: | 75 cm |
| Készlet | Darabáru |
|---|---|
| Anyag | Pamut, Mikroszálas |
| Termék színe | Szürke |
| Anyaga | 100% pamut |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 60 °C |
| Minta | Képpel |
| Gyerekeknek | Gyermek |
| Kialakítás | Egyszínű |
| Hosszúság | 75 cm |
| Méret | 75 x 75 cm |
| Súly | 0,6 kg |

75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként rendelhető, frottír
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként rendelhető, frottír
Raktáron
Pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut
Raktáron
Pamut, darabonként rendelhető, frottír
Raktáron
Pamut, darabonként rendelhető, frottír
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként rendelhető, frottír
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként rendelhető, frottír
Raktáron
70×140 cm, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként rendelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként rendelhető, frottír
Raktáron
Pamut, darabonként rendelhető, frottír
Raktáron
Darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként rendelhető, frottír
Raktáron
75×150 cm, pamut, szett
Raktáron
Pamut, darabonként rendelhető, frottír
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron