
Pamut ágyneműhuzat SAGHEARTS POLY zöld Ágyneműhuzat mérete: 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
RaktáronA legjobb ár az elmúlt 30 napban: 6274 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Pamut ágynemű Pamut ágynemű 70% újrahasznosított pamutból és 30% BCI szűz pamutból . Az újrahasznosított pamut segít megóvni a természetes erőforrásokat és új életet ad a már használt textilanyagoknak, míg a BCI szűz pamut felelősebb termelésből származik a Better Cotton Initiative program keretében . Ennek a kombinációnak köszönhetően az anyag kellemes tapintású, légáteresztő és egyben környezetbarátabb. Lehetséges hátránya a gyűrődés és az ebből fakadó vasalási szükséglet. Anyag 70% újrahasznosított pamut | 30% BCI szűz pamut Szín Sötétzöld Jellemzők Ajánlott mosás: hetente, maximum 1x 14 naponta Nemzetközi tanúsítási rendszer OEKO-TEX Standard 100 A párnahuzat hotel zsebbel van ellátva A paplanhuzat holland hajtogatós záródású Ajánlott mosási hőmérséklet: 40 °C (a gyártó címkéje alapján) Szárítógépben szárítás: max. 60 °C Az ágynemű vasalása szükséges Gyakorlati tanácsok Az ágyneműt használat előtt alaposan mossa ki A hálószobai ágyneműt külön, mindig kifordítva mossa Használjon az anyaghoz és az ágynemű színéhez megfelelő mosószert Mosás után válasszon kímélő centrifugálást Az ágyneműt kifordítva vasalja, hogy megakadályozza az anyag károsodását és a színek kifakulását Csomag tartalma a választott változat szerint Ágynemű 140 x 220 cm: 1 db paplanhuzat 140 x 220 cm + 20 cm | 1 db párnahuzat 60 x 70 cm
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Típus | Egyszemélyes |
| Ágyneműhuzat mérete | 60 x 70 cm | 140 x 220 cm |
| Termék színe | Zöld |
| Rögzítés | Bújtatós, Holland zár |
| Anyaga | 100% pamut |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 220 cm |
| Kell-e vasalni | Igen |
| Ágynemű mintája | Egyszínű, Felirattal |
| Ágynemű stílusa | Modern |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Évszak | Egész éves |
| Ár | Olcsó 8 500 Ft-ig |
| Kétoldalas | Nem |
| Párna mérete | 60 x 70 cm |
| Készletek | Paplan és párna |
| Súly | 0,7 kg |
| Ágynemű mérete | 60 x 70 cm | 140 x 220 cm |
| Grammsúly | 119 g/m2 |

Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron


Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, szatén, damaszt
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Krepp, mikroszálas, csíkos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
17×57 cm, műanyag, tölgyfa
Raktáron

18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron