








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED mennyezeti lámpa, amely kényelmesen vezérelhető távirányítóval. Fokozatmentesen szabályozható a fényerő, változtatható a fény színe, vagy választhatók az előre beállított üzemmódok. Memóriafunkció - a lámpa bekapcsolásakor megőrzi az utoljára beállított értékeket, amíg Ön nem változtat rajtuk. A memóriafunkció csak a távirányítóval történő kikapcsolás esetén működik, nem a hagyományos fali kapcsolóval. Hagyományos kapcsolóval történő kikapcsoláskor a színhőmérséklet megváltozik. Éjszakai üzemmód - lágy fényt ad. Színhőmérséklet: 3000-6000K. A távirányító a csomag része.
| Okos | Igen |
|---|---|
| Fény színe | Meleg fehér, Középfehér, Hideg fehér |
| Szín | Fehér |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 18 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Színhőmérséklet | 3000-6000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 1800 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Dimmelhető távirányítóval |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 125 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Alak | Kerek |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Series | POOL SMART REMOTE Brilagi, POOL Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Üveg, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás

Fém, műanyag, szélesség
Raktáron
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás


Meleg fehér, középfehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, meleg fehér, középfehér
Raktáron

Fém, műanyag, okos
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

Fém, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás

LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás


Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás



Okos
RaktáronIngyenes szállítás

Fa
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér, hideg fehér
Raktáron
Fém, okos, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, szélesség
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron


Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron

Fali, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás