










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Fényerőszabályozható mennyezeti lámpa LED technológiával. Elegáns dizájn, amely természetes tölgyet és fekete fémet ötvöz. Alkalmas nappaliba és hálószobába egyaránt. Távirányítóvalszabályozható, a fény hőmérséklete állítható, illetve előre beállított világítási módok választhatók. Memória funkció - a lámpa bekapcsolásakor megőrzi az utoljára beállított értékeket, amíg nem módosítja azokat. A memória funkció csak távirányítós kikapcsolás esetén működik, hagyományos kapcsolóval nem. Éjszakai mód - tompított fényt biztosít. Színhőmérséklet: 3000 - 6500K.
| Fő anyag | Fém |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 48 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 3360 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Dimmelhető távirányítóval |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 235 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 48 W |
| Alak | Kerek |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Izzók száma | 1 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 48 W |
| Fa dekoráció | Tölgy |
| Series | PILANA Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |
Felhasználói értékelések
szép


Meleg fehér, hideg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, meleg fehér, hideg fehér
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás





Fa
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, fa, magasság
RaktáronIngyenes szállítás

Fém, műanyag, átmérő
RaktáronIngyenes szállítás



Fém, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás



Műanyag, középfehér
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Okos
RaktáronIngyenes szállítás


Fa
RaktáronIngyenes szállítás

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
Világító
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás