










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 17890.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
|---|---|
| A forrás bemeneti teljesítménye | 36 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 4400 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Dimmelhető távirányítóval |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 305 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 36 W |
| Alak | Kerek |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Series | MILKY WAY Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Okos
RaktáronIngyenes szállítás



Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fa
RaktáronIngyenes szállítás

Fém, műanyag, okos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás




Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás


Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
Raktáron
Fa, okos, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás