







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED mennyezeti lámpa. Színhőmérséklet-változtatás lépésenként, egyszerűen a fali kapcsoló megnyomásával. Ha a kapcsolót rövid időn belül (legfeljebb 3 másodperc) ismételten megnyomják, a fény az alábbi módok között vált: 3000K – Meleg fehér fény (kellemes hangulat, pihenés). 4500K – Semleges fehér fény (természetes nappali fény, ideális munkához). 6000K – Hideg fehér fény (erős, energizáló világítás, alkalmas koncentrációhoz). Éjszakai üzemmód – nagyon halvány fény (5–10 % teljesítmény). A beállított színhőmérséklet helyes elmentéséhez (CCT memória funkció) kövesse az alábbi lépéseket: A kívánt színhőmérsékletet legalább 10 másodpercig bekapcsolva kell tartani. Ezután kapcsolja ki a lámpát, és tartsa kikapcsolva legalább 30 másodpercig. A következő bekapcsoláskor az utoljára kiválasztott színhőmérséklet megmarad. Ha a lámpát 30 másodpercnél rövidebb idő után kapcsolja vissza, a színhőmérséklet megváltozik (üzemmódváltás). Univerzális kompatibilitás – működik szabványos fali kapcsolóval. Egyszerű vezérlés – nincs szükség távirányítóra vagy alkalmazásra.
| Izzók száma | Egy |
|---|---|
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 60 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Színhőmérséklet | 6000 K/3000 K/4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 4500 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 310 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 60 W |
| Alak | Kerek |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 60 W |
| Series | POOL Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

LED, távirányítós, 230V
Raktáron
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, fém
Raktáron
LED, konyhába, fém
Raktáron
Modern stílusú, távirányítós, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, kerek
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fém, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, távirányítós
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Konyhába, fém, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, üveg
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás