






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 62190.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Fő anyag | Fa |
|---|---|
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 72 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 4680 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Dimmelhető távirányítóval |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 325 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 72 W |
| Alak | Kerek |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Fa dekoráció | Tölgy |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 72 W |
| Series | PILANA Brilagi, LIVIA Brilagi, LED CEILING Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Fa, okos, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Középfehér
Raktáron
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás






Okos
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, átmérő
Raktáron
Fém, műanyag, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, fém, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Okos
Raktáron
Okos, meleg fehér, hideg fehér
Raktáron

Fém, műanyag, szélesség
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás


Okos
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, meleg fehér
Raktáron
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron