









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED mennyezeti lámpa, amely kényelmesen vezérelhető távirányítóval. Fokozatmentesen dimmelhető, a fény színének változtatása lehetséges, vagy választhat előre beállított üzemmódok közül. Memóriafunkció - a lámpa bekapcsolásakor megőrződnek az utoljára választott beállítások, amíg nem módosítja azokat. A memóriafunkció csak akkor érvényes, ha távirányítóval kapcsolja ki a lámpát; hagyományos kapcsolóval való kikapcsolás esetén a beállítások nem maradnak meg. Hagyományos kapcsolóval történő kikapcsoláskor megváltozik a színhőmérséklet. Éjszakai üzemmód - tompa fényt biztosít. Színhőmérséklet: 3000-6000K. A távirányító a csomag része (az elemek nem tartoznak a csomaghoz).
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 36 W |
|---|---|
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 36 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Színhőmérséklet | 3000-6000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 2520 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Dimmelhető távirányítóval |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 175 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 36 W |
| Alak | Kerek |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Series | POOL 30 cm Brilagi, POOL Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Fém, okos
Raktáron


Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás