







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED mennyezeti lámpa, amely kényelmesen vezérelhető távirányítóval. Fokozatmentesen fényerő-szabályozható, a fény színe állítható vagy választhat előre beállított üzemmódok közül. Memóriafunkció - a lámpa bekapcsolásakor megőrzi az utoljára kiválasztott beállításokat, amíg azokat meg nem változtatja. A memóriafunkció csak távirányítóval történő kikapcsolás esetén működik, nem a hagyományos fali kapcsoló használatakor. Hagyományos kapcsolóval történő kikapcsoláskor a színhőmérséklet megváltozik. Éjszakai üzemmód - tompított fényben világít. Színhőmérséklet: 3000-6000K. A távirányító a csomag része (elemek nem tartoznak a csomaghoz).
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 60 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Színhőmérséklet | 3000-6000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 4500 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Dimmelhető távirányítóval |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 310 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 60 W |
| Alak | Kerek |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 60 W |
| Series | POOL Brilagi, POOL 50 cm Brilagi, POOL SMART REMOTE Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |



Fém, okos
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás