








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Mennyezeti lámpa LED-technológiával. Színhőmérséklet-váltás lépésenként, egyszerűen a fali kapcsoló megnyomásával. Ha a kapcsolót rövid időn belül ismételten megnyomják (3 másodpercen belül), a lámpa a következő üzemmódok között vált: 3000K – Meleg fehér fény (kellemes hangulat, pihenés). 4500K – Semleges fehér fény (természetes nappali fény, ideális munkához). 6000K – Hideg fehér fény (világos, energizáló fény, koncentrációhoz alkalmas). Éjszakai üzemmód – nagyon gyenge fény (5–10 % teljesítmény). A beállított fény színének helyes tárolásához (CCT-memória funkció) a következő lépéseket kell betartani: A kívánt fény színét legalább 10 másodpercig bekapcsolva kell tartani. Ezután kapcsolja ki a lámpát, és hagyja kikapcsolva legalább 30 másodpercig. A következő bekapcsoláskor az utoljára kiválasztott fényszín megmarad. Ha a lámpát a kikapcsolást követően kevesebb mint 30 másodperc után kapcsolja vissza, megváltozik a fény színe (üzemmódváltás). Univerzális kompatibilitás – a hagyományos fali kapcsolóval működik. Egyszerű vezérlés – nincs szükség távirányítóra vagy alkalmazásra.
| Fény színe | Meleg fehér, Hideg fehér |
|---|---|
| Színhőmérséklet | 4000 K/6000/3000 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 60 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 4500 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 310 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 60 W |
| Alak | Kerek |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 60 W |
| Series | POOL Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |




Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Okos
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, meleg fehér, hideg fehér
Raktáron
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Okos
RaktáronIngyenes szállítás

LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás


Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
Raktáron
Fa
RaktáronIngyenes szállítás


Mennyezeti, 230V
Raktáron


Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Középfehér
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás



Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás