Lépj be az e-shopba: Lámpák.hu
ElérhetőségRaktáron
Ingyenes szállítás
A terméket 60 napon belül vissza lehet küldeni
Előző árak
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Specifikációk
OkosIgen
SzínFehér
FoglalatBeépített LED fényforrás
A forrás bemeneti teljesítménye100 W
A fényforrás átlagos élettartama50000 h
Színhőmérséklet3000-6000 K
Az izzók a csomag részét képezikIGEN (LED)
Izzók száma1
Áramütés elleni védelem osztálya1
Behatolás védettségIP20
A teljes fényáram7500 lm
TípusMennyezeti lámpa
FunkcióTávirányító/LED technológia/Intelligens megvilágítás
Klasszikus izzónak megfelelő520 W
Feszültség230 V
A forrás maximális bemeneti teljesítménye100 W
AlakKerek
Színvisszaadási index (cri)80 Ra
StílusEgyéb
HelyHálószoba/Nappali
Fény színeMeleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér
Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye100 W