









A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 47 490 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED mennyezeti lámpa távirányítóval. Kényelmes vezérlés távirányítóval vagy a LampSmart Pro alkalmazáson keresztül (Bluetooth protokoll). A fény folyamatosan szabályozható, a fény színe változtatható vagy választhatók az előre beállított üzemmódok. Memóriafunkció - a világítótest bekapcsolásakor megőrződnek az utoljára beállított értékek, amíg nem módosítja azokat (csak távirányítóval működik, fali kapcsolóval vezérelve a memóriafunkció nem működik). Éjszakai üzemmód - tompított fényt ad. Színhőmérséklet: 3000-6000K. A távirányító a csomag részét képezi.
| Okos | Igen |
|---|---|
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 96 W |
| Színhőmérséklet | 3000-6000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 9600 lm |
| Típus | Kültéri mennyezeti lámpa/Mennyezeti lámpa |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Intelligens megvilágítás |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 660 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 96 W |
| Hely | Kert és utak/Lugas/Fürdőszoba |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 96 W |
| Alak | Négyszögletes |
| Stílus | Egyéb |
| Series | FRAME Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |



Okos
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás


Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, 230V
Raktáron

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fa
RaktáronIngyenes szállítás

Középfehér
Raktáron
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás


Fa
RaktáronIngyenes szállítás

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, okos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Függő, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás