Hasonlítsd össze az árakat 17 991 Ft-tól 24 490 Ft-ig 3 webáruházban:
Eglo - LED Flexibilis lámpa PASTERI 1xE27/40W+LED/3,8W fehér
Válogatott ajánlatok
Válassz 3 üzlet közül 17 991 Ft és 24 490 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 2833 Ft.
Árelőzmények megtekintéseElőző árak
- 2026. 05. 30. - 22 823 Ft
- 2026. 03. 29. - 22 823 Ft
- 2026. 03. 22. - 23 503 Ft
- 2026. 03. 06. - 22 625 Ft
- 2026. 02. 26. - 23 118 Ft
- 2026. 02. 20. - 22 607 Ft
- 2026. 01. 27. - 22 503 Ft
- 2026. 01. 23. - 23 099 Ft
- 2025. 12. 05. - 22 656 Ft
- 2026. 05. 30. - 19 990 Ft
- 2026. 03. 29. - 19 990 Ft
- 2026. 03. 22. - 22 030 Ft
- 2026. 03. 06. - 19 990 Ft
- 2026. 02. 26. - 19 500 Ft
- 2026. 02. 20. - 19 500 Ft
- 2026. 01. 27. - 19 500 Ft
- 2026. 01. 23. - 19 500 Ft
- 2025. 12. 05. - 19 500 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Modern falra szerelhető lámpa. A lámpa irányítható olvasólámpával rendelkezik, amely LED fényforrással van ellátva (a csomag része). A fő lámpatesthez szükséges E27 foglalatú izzó nem tartozék.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Szín | Fehér |
| Fő anyag | Fém, Műanyag |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Típus | Fali lámpa |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia/Kapcsoló a világítótesten |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | E27/Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | NEM/IGEN (LED) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 3,8 W |
| Izzók száma | 2 |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 320 lm |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 7,6 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 25 W |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Series | WALL PASTERI |
| Gyártó | Eglo |
Hasonló termékek

Eglo 96481 - LED flexibilis lámpa PASTERI 1xE27/40W+LED/3,8W szürke
LED, modern stílusú, fém
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Elstead PL1-20-PB - Kép megvilágítás PICTURE 2xE14/40W/230V arany
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED FALI LÁMPA FA ÉS FÉM 6,5W 2700K
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Amedeo
Fém, kristály, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Hampton falikar
Üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED FALI LÁMPA FA ÉS FÉM 6,5W 6500K
LED, modern stílusú, fa
Raktáron
Eglo DUAIA 900838 Plafonlámpa 1x40W/E27 IP20
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali lámpa KLARA 1xE14/40W/230V arany
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Rabalux 3133 - Fali spotlámpa RATTAN 1xE14/15W/230V rattan
Fém, klasszikus kapcsolóval, ipari stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
EGLO 85979 - TROY 3 fali lámpa 1xE14/60W fehér
LED, üveg, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Modern fali lámpa fekete szürke árnyékolóval - Brescia
LED, modern stílusú, konnektoros
Raktáron
Vitton
LED, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Filomena falikar
LED, modern stílusú, üveg
Raktáron
Fali Lámpa Króm DIAMANTE MAXLIGHT W0204
Fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
MasterLED Bud GX53-es foglalatú + LED-es fekete-fehér fali lámpa, USB csatlakozóval
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Marco több ágú mennyezeti lámpa
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Modern fekete fali lámpa arany színnel, LED-del, 3 lépésben dimmelhető, 3 égős - Sunrise 3
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Brilagi - Fali lámpa FRED 1xE27/60W/230V bronz
Fém, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Ledvance - LED Dimmelhető fali lámpa SMART+ WOOD LED/12W/230V Wi-Fi
LED, fa, távirányítós
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali lámpa fekete olvasólámpával és 18 cm-es világosbarna árnyékolóval - Brescia
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 96478 - LED flexibilis lámpa PASTERI 1xE27/40W+LED/3,8W taupe
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Philips Hue IRIS LED RGB asztali lámpa, állítható, 8,2W, 230V, réz
LED, távirányítós, okos
RaktáronIngyenes szállítás
Balor falikar
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Fényerőszabályozható LED lámpatest PORTOFINO LED/85W/230V Ø 120 cm ezüst+távirányító
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 2759 - Mennyezeti lámpa ELISETT 2xE14/40W/230V
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Amedeo
Fém, kristály, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fali Lámpa Króm FLASH SCHULLER 391870
Fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Képmegvilágító DANAE 2xE14/4W/230V 3000K bronz
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Vintage fali lámpa arany színben, árnyékoló nélkül - Matt
Fém, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
Brilagi - LED Dimmelhető flexibilis fali lámpa MAYA 1xG9/4W/230V fehér
LED, okos, fém
Raktáron
Estera több ágú mennyezeti lámpa
Modern stílusú, üveg, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Virlo falikar
Fa, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron





