








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Gyerek szilikon éjszakai lámpa. Ez a dekoratív világítótest nem játék gyermekek számára. Unikornis formájú, RGB + W (fehér) funkcióval. Érintésvezérlés lehetővé teszi a fényerő és a szín szabályozását. Beépített, 1200 mAh kapacitású Li-ion akkumulátor. Üzemidő: 5 óra (3000K), 10 óra (RGB). Töltési idő: 2,5 óra. A csomag tartalmaz egy micro USB töltőkábelt.
| Típus | Asztali |
|---|---|
| Éjjeli lámpa | Igen |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 1 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 34 lm |
| Funkció | RGB/Kapcsoló a világítótesten/Érintős kapcsoló |
| Feszültség | 5 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 1 W |
| Sugárzási szög | 360 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Gyerek |
| Hely | Gyerekszoba |
| Kapacitás | 1200 mAh |
| Bekötés módja | USB |
| Elem élettartam | 10 h |
| Dugó típusa | USB |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 1 W |
| Series | NIGHT LAMP MegaLight, NIGHT LIGHT Illumaxx, BALOO Rabalux, ANIMAL Polux |
| Gyártó | Milagro |

Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
Éjjeli lámpa, mennyezeti
Raktáron
Éjjeli lámpa, fali
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Éjjeli lámpa, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali, fali
Raktáron
Mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Éjjeli lámpa, fali
Raktáron
Mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás

Kerek, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, ÖKOlógiai
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Kültéri, fényfüzér, hálózati tápellátású
RaktáronIngyenes szállítás