








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern kialakítású mennyezeti lámpatest. Fényerő-szabályozás és állítható színhőmérséklet (3000-6500K) távirányítóval. Éjszakai fény funkció. A távirányító a csomag része.
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
|---|---|
| A forrás bemeneti teljesítménye | 108 W |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 7560 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Dimmelhető távirányítóval |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 520 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 108 W |
| Alak | Kerek |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 108 W |
| Series | FALCON Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |







Fa
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás



Okos
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás


Okos
RaktáronIngyenes szállítás


Fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér, hideg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás


Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás


Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fa
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás