








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Mennyezeti lámpatest LED technológiával. Színhőmérséklet-változtatás lépésenként, egyszerűen a fali kapcsoló megnyomásával. Ha a kapcsolót rövid időn belül többször megnyomja (3 másodpercen belül), a lámpa az alábbi üzemmódok között vált: 3000K – Meleg fehér fény (kellemes hangulat, pihenés). 4500K – Semleges fehér fény (természetes nappali fény, ideális munkához). 6000K – Hideg fehér fény (erős, energizáló fény, alkalmas a koncentrációhoz). Éjszakai üzemmód – nagyon gyenge fény (5–10 % teljesítmény). Az beállított fény színének helyes elmentéséhez (CCT memória funkció) kövesse az alábbi lépéseket: A kívánt fény színét legalább 10 másodpercig bekapcsolva kell tartani. Ezután kapcsolja ki a lámpát, és hagyja kikapcsolva legalább 30 másodpercig. A következő bekapcsoláskor az utoljára kiválasztott fény színe megmarad. Ha a lámpát kevesebb mint 30 másodperc elteltével kapcsolja vissza, a fény színe megváltozik (üzemmód váltás). Univerzális kompatibilitás – kompatibilis a hagyományos fali kapcsolóval. Egyszerű kezelés – nincs szükség távirányítóra vagy alkalmazásra.
| Fény színe | Meleg fehér, Hideg fehér |
|---|---|
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 128 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Színhőmérséklet | 6000 K/3000 K/4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 9600 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 665 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 128 W |
| Alak | Kerek |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 60 W |
| Series | POOL Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |






Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás


Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Középfehér
Raktáron

Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás


Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás


Üveg, fém, meleg fehér
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Okos
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Raktáron