








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Okos mennyezeti lámpa LED technológiával. Elegánsan letisztult dizájn. Még távolról is segít megteremteni az ideális világítást az adott helyzethez. Fényerőszabályzás és színhőmérséklet-váltás a meleg, pihentető árnyalattól a természetesig, a hideg fehérig, illetve egyedi fénybeállítások létrehozása. Vezérlés az Immax NEO PRO alkalmazáson keresztül (iOS és Android kompatibilis). Egyszerű csatlakozás az alkalmazáshoz – csak kapcsolja be az eszközt a Wi-Fi hálózatára. Kompatibilis hangasszisztensekkel is: Amazon Alexa, Apple Siri parancsok, Google Assistant, TUYA, LIDL. A LED technológia akár 80%-os energia-megtakarítást biztosít. Távirányító is a csomag része. Ahhoz, hogy a távirányítóval vezérelhesse a lámpát, először hozzá kell adni az eszközt az Immax NEO PRO alkalmazáshoz! Részletes információk a használati útmutatóban találhatók. Töltse le az Immax NEO alkalmazást, és irányítsa okos otthonát hanggal, mobiltelefonról, táblagépről vagy távirányítóval. Az új generációs mobilalkalmazás biztosítja a vezérlést. Az Immax NEO a globális Tuya platformon működik, amely egyesíti az összes eszközt egyetlen kezelhető rendszerbe. A világításon és számos okosotthon-elemen túl képes kezelni biztonsági eszközöket is, mint például riasztók, kamerák és különféle biztonsági érzékelők. Az alkalmazás támogatja az Ön telefonján használt nyelvet.
| Okos | Igen |
|---|---|
| Fény színe | Meleg fehér, Középfehér, Hideg fehér |
| Szín | Fehér |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 36 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Színhőmérséklet | 3000-6000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 2772 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Intelligens megvilágítás |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 190 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 36 W |
| Alak | Kerek |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 36 W |
| Stílus | Egyéb |
| Series | SMART Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |


Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, fa, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, okos
RaktáronIngyenes szállítás


Üveg, fém, okos
RaktáronIngyenes szállítás


Üveg, fém, szélesség
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Fém, átmérő, meleg fehér
Raktáron
Fém, műanyag, magasság
RaktáronIngyenes szállítás
Fa
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, szélesség
RaktáronIngyenes szállítás
Hideg fehér
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, átmérő
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás

Fém, műanyag, meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, műanyag, átmérő
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Üveg, fém, magasság
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, fa, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, átmérő
Raktáron
Műanyag, szélesség, magasság
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás