







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 13440.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Szín | Fekete |
| Fő anyag | Fém |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Fény színe | Középfehér |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 3 W/4 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 2 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 630 lm |
| Típus | Fali lámpa |
| Funkció | Kapcsoló a világítótesten/LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 45 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 3 W/4 W |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Series | MAYA Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, konnektoros
Raktáron
LED, modern stílusú, konnektoros
Raktáron
LED, modern stílusú, konnektoros
Raktáron
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, konnektoros
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, konnektoros
RaktáronIngyenes szállítás
LED, üveg, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, üveg
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás

Modern stílusú, üveg, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, üveg
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, konnektoros
RaktáronIngyenes szállítás