









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern dizájnú, kábelen függő csillár. Távirányítóval dimmelhető, és a színhőmérséklet 3000-6500K között állítható. Éjszakai fényfunkció és beállítási memória. A távirányító a csomag része.
| Fő anyag | Fém |
|---|---|
| Fény színe | Meleg fehér, Középfehér, Hideg fehér |
| Szín | Fekete |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 108 W |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 7560 lm |
| Típus | Csillár zsinóron |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Dimmelhető távirányítóval |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 520 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 108 W |
| Alak | Kerek |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Függesztési típusok | Zsinóron |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 108 W |
| Series | FALCON Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás


Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás



Fém, műanyag, okos
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, fém, szélesség
RaktáronIngyenes szállítás



Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás


Fa, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, okos, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, okos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Üveg, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás



Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Fa, okos, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fa
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás