








A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 14 690 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kültéri dekorációs fényfüzér LED izzókkal. Izzók száma: 25 (E12, 1W, 90 lm) + 2 tartalék izzó ingyen. Fény színe: meleg fehér. Világított rész hossza: 15 m. Izzók közötti távolság: 60 cm. A füzérek egymással összekapcsolhatók, akár 100 m hosszúságig. Az izzók egyszerűen leszerelhetők és cserélhetők. Védettségi osztály: IP65 (beltéri és kültéri használatra egyaránt).
| Feszültség | 230V |
|---|---|
| Foglalat | E12 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 1 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 25 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP65 |
| A teljes fényáram | 2250 lm |
| Típus | Kültéri lánc |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 10 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 1 W |
| Sugárzási szög | 320 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Dekoratív |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Dugó típusa | E |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 25 W |
| Series | CHAIN SmartLED |
| Gyártó | SmartLED |

230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, szolár
Kiszállítás 2 nap múlva

Krómozott
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, bronz
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, szolár, fali
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás

Szolár, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, szolár
Kiszállítás 2 nap múlva
Szolár
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás

Szolár, talajba építhető, műanyag
Raktáron
Szolár, talajba építhető
Raktáron
Mennyezeti, 230V, műanyag
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mozgásérzékelős, talajba építhető, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, szolár, 12V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, szolár, talajba építhető
Kiszállítás 2 nap múlva
Műanyag
Raktáron
Szolár, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron