









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern kialakítású LED mennyezeti lámpa. Alkalmas a nappali és a hálószoba világítására. Egyszerű vezérlés távirányítóval (a csomag tartalmazza). A mobilalkalmazáson keresztül is vezérelhető Tuya (Wi-Fi csatlakozás szükséges). Az alkalmazás kompatibilis a iOS és a Android rendszerekkel. A lámpa fokozatmentes fényerő-szabályozást, a fény színének változtatását, éjszakai fényt, memóriafunkciókat és időzítőt kínál. Színhőmérséklet: 3000 - 6500 K. A lámpához beépített, energiahatékony LED-modul tartozik.
| Fény színe | Meleg fehér |
|---|---|
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 30 W |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 30 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 2700 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Intelligens megvilágítás |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 190 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 30 W |
| Alak | Kerek |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Series | BLACK AND WHITE SmartLED |
| Gyártó | SmartLED |

Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron
Műanyag, szélesség, magasság
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, szélesség
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás


Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Szélesség, magasság, mélység
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos
RaktáronIngyenes szállítás




Fém, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás

Fém, műanyag, okos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, fa, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás


Fém
RaktáronIngyenes szállítás


Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás

IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás