








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Fényerőszabályozható mennyezeti lámpa LED technológiával. Elegáns, letisztult design természetes anyagok dekorációjával. Ideális nappaliba és hálószobába egyaránt. Távirányítóvalszabályozható, a fény színhőmérséklete állítható, illetve előre beállított világítási módok választhatók. Emlékezeti funkció - a lámpa bekapcsolásakor megőrzi az utoljára beállított értékeket, amíg nem módosítja azokat. Az emlékezeti funkció csak távirányítós kikapcsolás esetén működik, hagyományos kapcsolóval nem. Éjszakai mód - tompított fényű világítás. Színhőmérséklet: 3000 - 6500K.
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Izzók száma | 1 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 48 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 48 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 3360 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Dimmelhető távirányítóval |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 235 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 48 W |
| Alak | Kerek |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Series | LIVIA Brilagi, ADELA Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Fém, okos
Raktáron


Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás