









A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 52 890 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 52890.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Fő anyag | Fa |
|---|---|
| Okos | Igen |
| Fény színe | Meleg fehér, Hideg fehér |
| Szín | Barna |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 9 W |
| A teljes fényáram | 2418 lm |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 60 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 27 W |
| Foglalat | E27 |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 3 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | RGB/LED technológia/Intelligens megvilágítás |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 60 W |
| Alak | Kerek |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Fa dekoráció | Tölgy |
| Series | CARVALHO 45 cm, CARVALHO Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Fa
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás



Fém, műanyag, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás

Fa
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, szélesség
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, középfehér
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Okos
RaktáronIngyenes szállítás

Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás

Középfehér
Raktáron
Fa
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, meleg fehér
Raktáron


Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, szélesség, magasság
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Világító
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, süllyesztett, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Retró, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás