










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern LED panel energiatakarékos LED forrással. Lehetőség a fény színhőmérsékletének változtatására. Az első kapcsoló bekapcsolásakor 100%-os fényerővel világít, 4000 K színhőmérsékleten. A második kapcsoló bekapcsolásakor 50%-os fényerőre vált, 2700 K színhőmérsékleten, relaxációs módban. Anyag: fa furnér.
| Fő anyag | Fa |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Alak | Négyzetes |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 34 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 34 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 320 W |
| Színhőmérséklet | 2700 K/4000 K |
| A teljes fényáram | 4600 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 34 W |
| Típus | LED felületre szerelhető panel |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia |
| Fa dekoráció | Dió |
| Series | SALOBRENA WOOD Eglo |
| Gyártó | Eglo |


Fa, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás


Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fa
RaktáronIngyenes szállítás
Középfehér
Raktáron
Fém, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás



Fém
RaktáronIngyenes szállítás

Okos, meleg fehér, hideg fehér
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás


Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, fa
RaktáronIngyenes szállítás
Okos
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron


Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás