





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Briloner márkától származik, raktárunkban van, ára 10590.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Típus | Mennyezeti lámpa |
|---|---|
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 22 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 22 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 205 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 3000 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 22 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 |
| Stílus | Egyéb |
| Series | SPLASH Briloner |
| Gyártó | Briloner |


Fém, okos
Raktáron