Globo 12369-22 - LED Mennyezeti lámpa ECHO LED/22W/230V
-20 %
Árelőzmények megtekintése
Lépj be az e-shopba: Lámpák.hu
ElérhetőségRaktáron
A terméket 60 napon belül vissza lehet küldeni
Előző árak
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Specifikációk
TípusMennyezeti lámpa
HelyHálószoba/Nappali
FunkcióLED technológia
AlakNégyzetes
Izzók száma1
FoglalatBeépített LED fényforrás
Feszültség230 V
Színhőmérséklet4000 K
Behatolás védettségIP20
A teljes fényáram1980 lm
A forrás maximális bemeneti teljesítménye22 W
Az izzók a csomag részét képezikIGEN (LED)
A forrás bemeneti teljesítménye22 W
Klasszikus izzónak megfelelő135 W
Színvisszaadási index (cri)80 Ra
Áramütés elleni védelem osztálya1
Garanciális időszak60 hónap
Fény színeNappali fehér
StílusEgyéb
Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye22 W
SeriesECHO Globo
GyártóGlobo
Hasonló termékek
LED Dimmelhető mennyezeti lámpa WITOLD LED/72W/230V 3000-6000K + távirányító
Fém, műanyag, szélesség
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED fényerőszabályozható mennyezeti lámpatest WITOLD LED/48W/230V 3000-6000K + távirányító
Műanyag, szélesség, magasság
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Paulmann 71000 - LED/11,2W Mennyezeti panel ATRIA 230V 3000K fekete
Briloner 3392-015 - LED Mennyezeti lámpa FREE LED/22W/230V á. 42 cm
Korlátozott ajánlat-41 %