








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A fény új irányba halad - EGLO connectTávvezérlő a csomag része.Nincs szükség Wi-Fi-re vagy adapterre.Okostelefonnal/tablettel vagy távvezérlővel állítható be.Bluetooth alacsony energiafogyasztással.Ingyenes alkalmazás Android és iOS rendszerre.Az RGBW funkciónak köszönhetően könnyen változtathatók a fény színei, beleértve a fehéret is.Fokozatos fényerőszabályozás (0-100%).2700K meleg fehér - 6500K hideg fehér.16 millió szín közül választhat - RGB.Előre beállított színek beállítása. Lehetőség a lámpa bekapcsolásának és kikapcsolásának időzítésére.Disco funkció, amely a kiválasztott zene (a ritmus szerint) alapján változtatja meg a fény atmoszféráját, amelyet a mobil eszközén/tabletjén tárol.A lámpák egyszerre vezérelhetők távirányítóval és mobiltelefonnal.
| Fő anyag | Üveg, Műanyag |
|---|---|
| Okos | Igen |
| Fény színe | Meleg fehér, Középfehér, Hideg fehér |
| Szín | Fehér |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Stílus | Egyéb |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 300 W |
| Funkció | Irányítás telefonnal/Dimmelhető mobiltelefonnal/Dimmelhető távirányítóval |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 30,5 W |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 30,5 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 3900 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 30,5 W |
| Alak | Négyzetes |
| Series | SALOBRENA-C Eglo, SALOBRENA Eglo, CONNECT Eglo |
| Gyártó | Eglo |

Műanyag, okos, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, meleg fehér, hideg fehér
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér, hideg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, meleg fehér, középfehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, okos, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fa
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Üveg, műanyag, meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás


Meleg fehér
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Fa, okos, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, okos, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Fém, fa, magasság
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Üveg, fém, meleg fehér
Raktáron


Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron

Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás