Hasonlítsd össze az árakat 28 971 Ft-tól 41 990 Ft-ig 3 webáruházban:
Eglo 98564 - LED RGB fényerő-szabályozós mennyezeti lámpa TURCONA-C LED/30W/230V + RC
Válogatott ajánlatok
Válassz 3 üzlet közül 28 971 Ft és 41 990 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 8350 Ft.
Árelőzmények megtekintéseElőző árak
- 2026. 05. 01. - 40 540 Ft
- 2026. 04. 02. - 40 540 Ft
- 2026. 03. 24. - 35 640 Ft
- 2026. 02. 05. - 39 090 Ft
- 2025. 12. 02. - 35 640 Ft
- 2026. 05. 01. - 39 090 Ft
- 2026. 04. 02. - 39 090 Ft
- 2026. 03. 24. - 32 190 Ft
- 2026. 02. 05. - 39 090 Ft
- 2025. 12. 02. - 32 190 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A világítás új iránya - EGLO connect Nincs szükség Wi-Fi-re vagy adapterre. Okostelefonnal/tablettel vagy távirányítóval állítható. Alacsony fogyasztású Bluetooth. Ingyenes Android és iOS alkalmazás - AwoX Smart CONTROL. 2700K meleg fehér - 6500K hideg fehér. 16 millió szín választéka - RGB. Fokozatmentes fényerő-szabályozás (0-100%). Előre beállított színek kiválasztása. Világítótest be- és kikapcsolásának időzítése. Diszkó funkció a kiválasztott zene ritmusára reagálva változtatja a fények hangulatát, a zene a mobilkészülékén/tabletjén tárolt. A világítótest egyszerre vezérelhető távirányítóval és mobiltelefonnal. A távirányító a csomag része.
Specifikációk
| Okos | Igen |
|---|---|
| Fény színe | Meleg fehér, Hideg fehér |
| Szín | Fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 30 W |
| Funkció | Dimmelhető távirányítóval/Dimmelhető mobiltelefonnal/Irányítás telefonnal |
| Stílus | Egyéb |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Izzók száma | 1 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Feszültség | 230 V |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| A teljes fényáram | 4300 lm |
| Alak | Négyzetes |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 30 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 30 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 295 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Series | TURCONA-C Eglo |
| Gyártó | Eglo |
Ajánljuk

Modern mennyezeti lámpa fekete 120 cm beépített LED-del, dim to warm - Liv
RaktáronIngyenes szállítás
LED panel fekete téglalap alakú LED-del, 3 lépésben dimmelhető - Reeves
Fém, okos
Raktáron
LED panel fehér téglalap alakú LED-del, 3 lépésben dimmelhető - Reeves
RaktáronA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Állólámpa MACKA 1xE27/60W/230V bézs/barna
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Rabalux 8263 - Kültéri lámpa INOX TORCH 1xE27/25W IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
PREZENT 49009 - NORD mennyezeti lámpa 2xE27/60W
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 8395 - Kültéri lámpa TOSCANA 1xE27/60W/230V
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 8202 - Kültéri fali lámpa VELENCE 1xE27/60W/230V
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rabalux 7076 - Csillár láncon PETRONEL 1xE27/60W/230V
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 24103W - LED Fali lámpa PEGASI LED/6W/230V
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 31827 - Kültéri LED lámpa LED/7W IP44
Raktáron
Eglo 9682 - CAPASSO-C LED RGB dimmelhető fali mennyezeti lámpa 17W/230V
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Csillár OXFORD 5xE27/15W/230V fekete
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti lámpa 2xE27/60W/230V
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Philips 17383/93/PN - Kültéri fali lámpa KISKADEE 1xE27/42W/230V IP44
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Prezent 1501 -Mennyezeti lámpa ASPEN 2xE27/60W/230V IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 6547 - Spotlámpa GRANDO 3xE14/40W/230V
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 8510 - Kültéri fali lámpa MANHATTAN 1xE27/60W/230V
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Philips Massive 50234/17/E7 - Spotlámpa BURLAP 4xE14/40W/230V
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 6195 - Fali lámpa SENDERO 1xE27/60W/230V
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Philips 50582/30/PN - Spotlámpa MYLIVING PONGEE 2xGU10/5,5W/230V
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás



