








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED mennyezeti lámpa, amely kényelmesen vezérelhető távirányítóval. Fokozatmentesen dimmelhető, változtatható a fény színe vagy választhatók előre beállított üzemmódok között. Memóriafunkció - a lámpa bekapcsolásakor megőrzi az utolsó beállításokat, amíg nem módosítja őket. A memóriafunkció csak távirányítóval történő kikapcsolás esetén működik, nem a hagyományos kapcsolóval. Ha a készüléket hagyományos kapcsolóval kapcsolja ki, a színhőmérséklet megváltozik. Éjjeli üzemmód - lágy fényt ad. Színhőmérséklet: 3000-6000K. A távirányító a csomag része (elemek nem tartoznak a csomaghoz).
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 60 W |
|---|---|
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 60 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Színhőmérséklet | 3000-6000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 4500 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Dimmelhető távirányítóval |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 310 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 60 W |
| Alak | Kerek |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Series | POOL Brilagi, POOL 50 cm Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |




Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás


Üveg, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, szélesség
Raktáron
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás


Meleg fehér, középfehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, meleg fehér, középfehér
Raktáron


Meleg fehér
Raktáron
Fém, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, okos, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás



Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fa
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, okos, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
Raktáron
Középfehér
Raktáron
Fém, okos, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Fa, okos, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron

Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás