








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 11390.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Fény színe | Meleg fehér |
|---|---|
| Szín | Bézs |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Típus | Mennyezeti lámpa/Felületre szerelhető csillár |
| A teljes fényáram | 1200 lm |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 9 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Foglalat | E27 |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Alak | Kerek |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Függesztési típusok | Felületre szerelhető |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 95 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 9 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Funkció | LED technológia |
| Izzó típusa | A60 |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Series | CERIA Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Meleg fehér
Raktáron

Okos
Raktáron
Üveg, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, szélesség
Raktáron
Okos, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás







Okos, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Szélesség, magasság, mélység
RaktáronIngyenes szállítás


Üveg, műanyag, meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, fém, meleg fehér
Raktáron

Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, fa, magasság
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, középfehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron

Fali, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás