









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Fényerőszabályozható mennyezeti lámpa LED-technológiával. Elegáns, egyszerű kialakítás természetes tömör tölgy dekorral. Alkalmas nappaliba és hálószobába egyaránt. Távirányítóval a fényt fokozatmentesen lehet szabályozni, állítani a színhőmérsékletet vagy előre beállított világítási módok közül választani. Memóriafunkció - a lámpa bekapcsolásakor az utoljára beállított értékek megmaradnak, amíg új beállítást nem választ. A memóriafunkció csak távirányítóval történő kikapcsolás esetén működik, nem a hagyományos kapcsolóval. Éjszakai üzemmód - lágy fénnyel világít. Színhőmérséklet: 3000 - 6500K.
| Fő anyag | Fa |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Izzók száma | 1 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 48 W |
| Fa dekoráció | Tölgy |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 48 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 3360 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Dimmelhető távirányítóval |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 235 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 48 W |
| Alak | Kerek |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Stílus | Egyéb |
| Series | ALSON Brilagi, LIVIA Brilagi, LED CEILING Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |
Felhasználói értékelések
A lámpa valóban nagyon szépen néz ki, a távirányító jól működik.
semmi
Valóban rendelkezik memóriával. Kikapcsolás és bekapcsolás után az utolsó beállított fényerő pozíciót állítja vissza.
A konstrukció tipikus kínai klasszikus, de tartós.

Középfehér
Raktáron


LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fa
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fa
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Fa
RaktáronIngyenes szállítás


Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos
RaktáronIngyenes szállítás

LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Fém
RaktáronIngyenes szállítás

Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás