










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A fény új irányba halad - EGLO connect Távvezérlő a csomag része. Nincs szükség Wi-Fi-re vagy adapterre. Okostelefonnal/tablettel vagy távvezérlővel állítható be. Bluetooth alacsony energiafogyasztással. Ingyenes alkalmazás Android és iOS rendszerre. Az RGBW funkciónak köszönhetően könnyen változtathatók a fény színei, beleértve a fehéret is. Fokozatos fényerőszabályozás (0-100%). 2700K meleg fehér - 6500K hideg fehér. 16 millió szín közül választhat - RGB. Előre beállított színek beállítása. Lehetőség van a lámpa bekapcsolási és kikapcsolási idejének beállítására. A lámpák egyszerre vezérelhetők távirányítóval és mobiltelefonnal. 6 szerelési mód: mennyezetre (2 mód), falra (2 mód), zsinóron és keretbe. A zsinóros és keretes szereléshez szükséges kiegészítők külön megvásárolandók.
| Fő anyag | Műanyag |
|---|---|
| Okos | Igen |
| Fény színe | Meleg fehér, Hideg fehér |
| Szín | Fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Iroda/Hálószoba/Nappali |
| Típus | LED felületre szerelhető panel/Beépíthető LED panel |
| Funkció | LED technológia/Irányítás telefonnal/Távirányító |
| Alak | Négyzetes |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 34 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 34 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 300 W |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| A teljes fényáram | 4300 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 34 W |
| Szerelés módja | Beépített |
| Series | SALOBRENA-C Eglo, SALOBRENA Eglo, CONNECT Eglo |
| Gyártó | Eglo |

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás






Fém
RaktáronIngyenes szállítás


Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás


Fém, műanyag, okos
RaktáronIngyenes szállítás


Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Fém
Raktáron


Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás