







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Fényerőszabályozható mennyezeti lámpa LED-technológiával. Elegáns megjelenés, amely natúr tölgyet és fehér fémet ötvöz. Alkalmas nappaliba és hálószobába egyaránt. Távirányítóval a lámpa fokozatmentesen fényerőszabályozható, változtatható a fény színhőmérséklete, illetve választhatók előre beállított világítási módok. Memóriafunkció - bekapcsoláskor megőrződnek az utoljára választott beállítások, amíg nem módosítja azokat. A memóriafunkció csak akkor működik, ha a lámpát távirányítóval kapcsolja ki, nem a hagyományos kapcsolóval. Éjszakai üzemmód - tompított fényben világít. Színhőmérséklet: 3000 - 6500K.
| Fő anyag | Fém, Fa |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 48 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 3360 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Dimmelhető távirányítóval |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 230 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 48 W |
| Alak | Négyzetes |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 48 W |
| Series | PILANA Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, fa
RaktáronIngyenes szállítás

Fém, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás



Egy izzóval, több mint egy izzóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás


Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás

Fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron


Fém, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hideg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás


Fa
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás