






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Az ébresztőórás éjjeli lámpa nemcsak praktikus segítőtárs, hanem stílusos kiegészítője is minden enteriőrnek. Aranyos kombinációja az éjjeli fénynek és az ébresztőórának. Segíti a gyerekeket abban, hogy félelem nélkül aludjanak el a sötétben, és vidámabb, könnyebb ébredést biztosít. A lámpa elején egy kis nyuszi figura található, amely gyermekes és játékos hangulatot kölcsönöz a lámpának. A lámpa érintőkapcsolóval van felszerelve, amely a lámpatest felső részén helyezkedik el. Ezzel a kapcsolóval fokozatmentesen szabályozható a lámpa fényereje. USB kábellel működik (a csomag tartalmazza). Beépített energiatakarékos LED fényforrás.
| Éjjeli lámpa | Igen |
|---|---|
| Típus | Ébresztő/Éjjeli lámpa |
| Stílus | Gyerek |
| Hely | Gyerekszoba |
| Funkció | LED technológia/Szabályozható dimmerrel/Kapcsoló a világítótesten |
| Bekötés módja | USB |
| Dugó típusa | USB |
| Alak | Négyzetes |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 1,2 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 1,2 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 5 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 55 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 12500 ON/OFF |
| Feszültség | 5 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 1,2 W |
| Series | BUNNY Polux, LAMP Polux |
| Gyártó | Polux |

Mennyezeti
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
Fali
Raktáron
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
Éjjeli lámpa, fali
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
Éjjeli lámpa, fali
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali
Raktáron

Fali
Raktáron
Fali
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, fali
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Asztali
Raktáron
Fali
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
Világító
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Szolár
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás