







A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 36 790 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A fény új irányba halad - EGLO connect Okostelefonnal/tablettel vagy távirányítóval állítható. Bluetooth alacsony energiafogyasztással. Ingyenes AwoX Home CONTROL alkalmazás (kompatibilis Android és iOS rendszerekkel). Állítható színhőmérséklet: 2700K meleg fehér - 6500K hideg fehér. Fokozatos fényerőszabályozás (0-100%). Kompatibilis: Google Assistant, Amazon Alexa, Zigbee. Lehetőség a lámpa bekapcsolásának és kikapcsolásának időzítésére. A lámpák távirányítóval és mobiltelefonnal egyidejűleg vezérelhetők. A távirányító nem része a csomagnak, de külön megvásárolható.
| Fény színe | Meleg fehér, Hideg fehér |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 22 W |
| Funkció | Dimmelhető mobiltelefonnal/Alexa/ZigBee |
| Alak | Négyzetes |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 22 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 22 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 200 W |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| A teljes fényáram | 2900 lm |
| Feszültség | 230 V |
| Series | HERRORA Eglo, CONNECT-Z Eglo remote |
| Gyártó | Eglo |

Okos, meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Üveg, műanyag, meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, okos, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás


Fa, okos, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, meleg fehér, hideg fehér
Raktáron
Fa
RaktáronIngyenes szállítás

Fa
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
Raktáron
Magasság, átmérő, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, okos, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, fa, magasság
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, műanyag, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Középfehér
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
Raktáron
Okos, meleg fehér, hideg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, fa
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér, hideg fehér
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
Világító
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás